Yonca Gıda’dan Katkısız Rendelenmiş Domates
 • 5 yorum
 • 29 Eylül 2010
 • 4172 Okunma
Pin It
            Basın Bülteni                                                                                                            27.09.2010
YONCA RENDELENMİŞ DOMATES ŞİMDİ 3’Ü 1 ARADA
Lezzetle tükettiğiniz Yonca Rendelenmiş Domates şimdi daha ekonomik…
Yonca Gıda’nın, sizler için mevsiminde özenle yetiştirilmiş domateslerden ürettiği katkısız Rendelenmiş Domates ürünü şimdi ekonomik paketlerde, kampanyalı fiyatıyla, özel ambalajlarında marketlerde yerini aldı.
Yonca Rendelenmiş Domates ürünü ile yemeklerinizi her zaman güvenli, taze ve sağlıklı domatesler ile hazırlayabilirsiniz. Vakti olmayan, çalışan ve mutfakta pratik olmak isteyenler için domatesi yıkama, soyma, doğrama, rendeleme zahmetine vakit harcamadan harika lezzetler yaratabilirsiniz.
Yonca Rendelenmiş Domates, Ege bölgesinin verimli topraklarında yetişen, tam kırmızı, sağlam, olgun ve lezzetli domateslerinden yapılmaktadır. Fabrikaya gelen domatesler bekletilmeden, havuzlarda ve taşıma kanallarında yıkanıp, seçme ve ayıklaması yapılarak, kaliteyi olumsuz etkileyecek unsurlardan ayrılmaktadır. Yıkanmış, ayıklanmış domatesler hijyen ve sanitasyon kurallarının sağlandığı, modern tesislerde otomatik makinelerde işlenip, pastörize edilip cam ambalajlara alınarak lezzetli ve sağlıklı ürünlerden biri olan Yonca Rendelenmiş Domates haline gelmektedir.
Kontrollü tarımla, her mevsim en lezzetli ve sağlıklı sebzeler ile üretimini gerçekleştiren Yonca Gıda ürünleri ile hazırlayabileceğiniz birbirinden harika yemek tariflerine www.yoncagida.com.tr  adresinden ulaşabilirsiniz.

Pin It

Benzer Yazılar

Yorumlar

5 yorum: “Yonca Gıda’dan Katkısız Rendelenmiş Domates”

 1. NzlGl dedi ki:

  Sevilim sen söylediğine göre mutlaka alınıp denenecek
  öptüm

 2. Ah ahhhh maraşta da yonca yokki alayım:))paylaşımın için sağol canım.

 3. mine dedi ki:

  aklımın bir köşesine yazılmıştır… : )

 4. Lavanta Bahçesi dedi ki:

  hiç bilmiyordum, kış mevsiminde ne çok işe yarar, çok teşekkürler .)

 5. Aysultan... dedi ki:

  Yeni öğrendim canım,çok merak ediyorum bu ürünleri inşallah bana da bu ve benzeri Yonca ürünlerini denemek nasip olur,sevgiler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir