Yılbaşı Gecesi Rudolf
  • Yorum yok
  • 22 Aralık 2015
  • 3623 Okunma
Pin It

Yılbaşı Gecesi Rudolf’u Tercih Edenler, Allen Hulsey’ın Türkçe ve Yabancı Performansıyla Yeni Yılı Coşkuyla Karşılayacak

İstanbul’un en eğlenceli semtlerinden biri olan Karaköy’de hizmet veren Rudolf, birbirinden leziz sunumlarla 2016 yılına hazır. 10 Karaköy, A Morgans Original’in içerisinde konumlanan Rudolf, yılbaşı gecesine özel menüsü ile damakları şenlendirirken, Allen Hulsey performansıyla konuklarına unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

 

rudolf yılbaşı gecesi

Yeni yıla lezzetli yemeklerle başlangıç yapmak isteyenler Rudolf’ta buluşuyor. Grand Officier Maitre Rotisseur ünvanına sahip ünlü şef Rudolf Van Nunen’in sürpriz yeni yıl menüsü, Allen Hulsey’in yabancı ve nostalji Türkçe pop şarkılardan oluşan güçlü performansıyla canlı müzik eşliğinde konuklarına leziz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

rudolf

Gece boyunca müzik dünyasının sevilen ismi Allen Hulsey ile canlı müzik eşliğinde eğlenceyi doruklarda yaşarken, Rudolf’un yalnızca yılbaşına özel hazırladığı menünün tadını çıkarmak da mümkün.

10 Karaköy A Morgans Original, 2015’in son akşamını ve 2016’nın ilk sabahını keyifle geçirmek isteyenler için ‘sürpriz paketler’ de bulunuyor. Üç farklı alternatifin sunulduğu sürpriz paketlerde, Rudolf’ta akşam yemeği ve brunch alternatiflerinin yanı sıra seçtiğiniz pakete bağlı olarak farklı odalarda konaklama imkanı sunuluyor.

 

*Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için

Adres: Kemeraltı Cad. No:10 34425 Karaköy / İstanbul

Websitesi: www.rudolfkarakoy.com.tr

Telefon: 0212 703 33 25a

rudolf yılbaşı

Pin It

Benzer Yazılar

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir