TESETTÜR KOMBİNLERE “modameyra.com” DOKUNUŞU
  • Yorum yok
  • 25 Haziran 2015
  • 4425 Okunma
Pin It

minel-ask-fusya-miranda-ceket-20985-79-B  Tesettür elbise, tesettür kap ya da tesettür yelek mi aradığın? Tesettür adına aradığınız herşeyi bulabileceğiniz şık bir keşif yapmıştım geçenlerde ve sizinle paylaşmıştım. Tesettürlü hanımların yoğun ilgisi üzerine detaylı bir inceleme yaparak ürün çeşitliliği ile ilgili bilgi vermeye karar verdim. Daha doğrusu yoğun talep üzerine lüzum gördüm bu detaylı incelemeye. Şıklığı ve zarafeti ile göz alan tesettürlü hanımları yeni bir adresle buluşturmak oldukça keyifliydi benim için. Çünkü bizlerin dahi ilgisini çekecek ve severek giyeceği modeller bulmak mümkün bu şıklık vurgusu yapılan alışveriş sitesinde. Evet bu sitenin ana sayfasına giriş yaptığınız anda “şıklık” vurgusu dikkatleri çekiyor gerçekten. Ana başlıkların altındaki alt başlıklara tek tek girip incelediğimde ise şıklığın tam anlamıyla etrafa yayılan ışığını gördüm. Renklerin canlılığı ve modellerin zarafeti karşısında adeta büyülendim. Bu büyülü şıklığı keşfetmenizi öneriyorum bir an önce!

saadet-le-moda-fusya-asimetrik-pelerinli-yelek-21329-81-O

Tesettür kombinlerde günlük hayatta en çok tunik pantolon ikilisi ve etek gömlek ikilisinin tercih edildiğini görüyorum. Oldukça popüler olan bu muhteşem ikililere eklenen tesettür yelek modelleri ile ise stilinize sportif bir kimlik kazandırmada etkili. Bu tarz sportif kombinleri babet, sandalet ya da dolgu topuk tarzındaki ayakkabı modelleri ile buluşturup, sade ve kullanışlı çantalarınızdan eklemelisiniz. Başörtü seçimi ise düz renkli şallardan olursa sportif tarzınız gölgelenmemiş olur. Daha feminen bir etki için ise topuklu ayakkabı ve zarif çanta modellerine yönelerek aynı kombine zarafet katabilirsiniz. Aksesuarlarla oynayarak farklı kimlikler kazandırabileceğiniz tesettür kombinleriniz için gerekli olan aksesuarlara da aynı adresten ulaşabilirsiniz.

 

Tesettür elbise ve tesettür abiye elbise modellerinin en trend ve en beğenilen modellerine ev sahipliği yapan modameyra.com, şıklığı sizin evinize taşımada oldukça kararlı. Gardıropların yenilenme zamanı geldiğini önünde uzun saatler geçirdiğinizde anlarsınız. Sabahları işe giderken ya da akşamları bir davete giderken, uzun uzadıya kalıyorsanız gardırobunuzun önünde ve giyecek hiçbir şeyinizin olmadığını düşünüyorsanız sıklıkla işte yenilenme zamanı! Alışveriş zamanınız gelmiş sizin. Önce bir kahve yapın ve evin en keyifli köşesinde ikram edin kendinize ve alışverişe başlayın. Keyfe dönüşen alışveriş zamanları ile en şık kombinlere imza atmak mümkün çünkü. Telaşsız, koşturmacasız bir alışveriş deneyimi yaşamanızı tavsiye ediyorum. Ben denedim ve çok memnun kaldım.  Teknolojinin nimetlerinden faydalanmak gerek!

Pin It

Benzer Yazılar

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir