Silverline ile “En Başarılı Fırın Yemekleri” Yarışması Başladı.
  • 1 yorum
  • 2 Mart 2012
  • 3466 Okunma
Pin It
Geçen Hafta sonu Sevgili Gülhan Kara’nın da yer aldığı Silverline ürünlerini tanımak amaçlı Silverline Info Center daydım. Bu etkinliğin yapılış amacı aslında bizlere ve sizlere Silverline’nın Fırın Yemekleri Yarışması ‘nı duyurmaktı. Yarışma hakkında detaylı bilgi vermeden önce o gün bizi ağırlayan Silverline Info Center ve Gülhan Kara ile geçirdiğimiz zaman hakkında ufak birşeyler yazmak istiyorum. 
Birçok blog yazarı arkadaşımında katıldığı bu organizasyonda bizi Silverline Info Center. da çok sıcak ve keyifli bir sohbetle ağırladılar. Akabinde sevgili Gülhan kara Silverline fırınında bizlere elmalı tart ve Ispanaklı kiş yaptı. İnanılma güzel bir lezzeti. Tarifler çok yakında :) . 
Yarışma detayları ise şöyle: 

Birbirinden şık tasarımları ile mutfakta hanımların gönlünü fetheden Silverline, şimdi de “En Başarılı Fırın Yemekleri Yarışması” ile mutfaklardaki kahramanların lezzetlerini paylaşıyor. Yemek kesinlikle “Ana Yemek” olacak.
Ankastre mutfak ürünleri markası Silverline’ın sponsorluğu ve Chef’s İstanbul Mutfak Atölyesi’nin katkıları ile bu sene ilki düzenlenen “En Başarılı Fırın Yemekleri Yarışması” dün başladı.
Mutfakta kendine güvenen, özellikle fırın yemekleri konusunda “en iyi benim” diyen, özgün ve yaratıcı tarifler üretebilen herkesiwww.facebook.com/SilverlineAnkastre adresi üzerinden kendi tariflerini paylaşmaya bekliyoruz.
1 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında Silverline’ın facebook sayfası üzerinden toplanacak başvurular Mutfak Koçu Gülhan Kara tarafından değerlendirilecek. Finalist olarak seçilen 10 yarışmacı, tariflerini Chef’s İstanbul Mutfak Atölyesinde birebir uygulayarak büyük ödülleri kazanmak için yarışacak.
İlk 3’e giren finalistlerin birbirinden şık ödüller kazanacağı yarışmada;
Birinci SLV 240 fırının; İkinci AS 126 F ocağın; Üçüncü ise Crystal Line Inox aspiratörün sahibi olacak.
Facebook üzerinden denince sakın oylama şeklinde olduğunu düşünmeyin. Bende öyle olduğunu düşünüp hemen sordum. Aldığım cevap harikaydı. Mutfak koçu Gülhan Kara tarafından oylanacak ve değerlendirmeye alınacak. Hadi bayanlar tabi baylar gösterin marifetlerinizi. Heyecanla gelecek yemek tariflerini bekliyorum.
Hepinize bol şanslar.

Detaylar için Tıklayınız..

Pin It

Benzer Yazılar

Yorumlar

Bir yorum: “Silverline ile “En Başarılı Fırın Yemekleri” Yarışması Başladı.”

  1. bir kase lezzet dedi ki:

    BİLGİLENDİK CANIM
    HARİKA BİR KATILIM
    :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir