Şamdan Garden Etiler’de Pazar Kahvaltısı
  • Yorum yok
  • 5 Şubat 2015
  • 3037 Okunma
Pin It

samdan_bimutfakikisef_3

Şamdan Garden Etiler’de Pazar Kahvaltısı

18 Ocak 2015 Pazar günü, Bi mutfak iki şef in ünlü şefleri Özlem Mekik ve Ayvaz Akbacak moderatörlüğünde Şamdan Garden Etiler’de özel bir kahvaltıya davet edildim.

Buluşmada Şamdan Garden’ın yeni kahvaltı konsepti tadımı gerçekleştirildi. Şef Özlem Mekik ve Ayvaz Akbacak tarafından, bu lüks kahvaltının içeriği anlatıldı.

İstanbul’un en gözde semtlerinden Etiler’in marka yeme içme mekanı ŞAMDAN, Pazar günlerine özel sabah kahvaltısı için, artık ŞAMDAN GARDEN bölümünde misafirlerini ağırlayacak.

Nispetiye caddesinin üzerinde, Etiler’in merkezinde bulunan ünlü mekanda Pazar sabahı 10:00-12:30 arası servis edilecek lüks serpme kahvaltı konseptinin fiyatı sadece 40 TL olacak.

Tamamen Türk kahvaltısı konseptinde sunulan ve 40’a yakın çeşit ürünün bulunduğu kahvaltıda, özel şarküteri tabağında jambon, salam, dil söğüş ve pastırma bulunuyor.

Zeytin çeşitleri, Gemlik’ten getirilmiş zeytinyağı içerisinde sunulan özel kırma ve sele zeytinden oluşuyor.

Zengin peynir tabağında, Ezine peyniri, Tonoz tereyağı, gurme kaşar ve tel peyniri gibi ürünler lezzet severlerle buluşuyor.

Organik ev yapımı reçeller, Mini tam buğday ekmekleri, taze simit, ev yapımı poğaça, açma gibi hamur işi ürünleri, menemen, hellimli ızgara sucuk, gurme sigara böreği, taze çay ve pek çok leziz kahvaltılık ürün size Şamdan Garden Etiler’de lezzetli ve keyifli bir pazar sabahı vadediyor.

Şamdan Garden’da hafta içi ve hafta sonu her gün öğle yemeği de yiyebilirsiniz.

Bi mutfak iki şef in ünlü şefleri Özlem Mekik ve Ayvaz Akbacak, Şamdan Garden kalitesiyle misafirler için öğle yemeklerinde tercih edebilecekleri şu lezzetleri önerdi:

Çıtır karides :8 TL

Beef Salata: 28 TL

Makarna çeşitleri: 10 TL – 25 TL arası

Davet için Şamdan ve Özlem Mekik e sonsuz teşekkürler

samdan_bimutfakikisef_1

Pin It

Benzer Yazılar

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir