Mutfaktaki Küçük Yardımcınız
  • Yorum yok
  • 25 Mayıs 2018
  • 5238 Okunma
Pin It

 

Mutfakta hemen herkese çok büyük kolaylık sağlayan su ısıtıcısı, evde ve iş yerinde sıcak su ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Uygun boyutları sayesinde istenilen her yere taşınabilen ve rahatlıkla kullanılabilen Arnica su ısıtıcısı modelleri, dakikalar içinde sıcak su elde etmenizi sağlar.

Çay makinesi ya da elektrikli çaydanlık gibi ürünlerle benzer nitelik ve işleve sahip su ısıtıcıları; sadece çay, bitki çayı, kahve ve diğer sıcak içecekleri hazırlamak için değil; sıcak su ihtiyacı olan her alanda gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır. Günümüzde genellikle kettle olarak isimlendirilen bu hünerli ürünlere; her evde, her mutfakta sık sık rastlanmaktadır.

Sanki Bir Küçük Zaman Makinesi

Normal şartlarda sıcak su hazırlamak için suyun kaynamasını beklemek, hem çok fazla zaman almakta hem de sıkıcı olmaktadır. Ancak güçlü performans özelliklerine sahip su ısıtıcısı ürünleri, sadece birkaç dakika içinde, kaynar derecede sıcak suya kavuşmanızı sağlar. Çaycı ürünü gibi sıcak içecekleri hemen hazırlamaya imkân tanıyan bu son derece işlevsel ürünler; özellikle yemek yapılırken kolayca sıcak su elde edilmesini sağladığı için mutfak dostudur. Günlük rutin içinde mutfak işleri görülürken; yemeklerin hazırlanma aşamalarından, bulaşık ve temizliğe kadar birçok yerde farklı amaçlar için sıcak suya ihtiyaç duyulur. Tüm gün boyunca gereken sıcak su ihtiyacı düşünüldüğünde, kettle olmaksızın, her seferinde sıcak su hazırlamak, büyük zaman kaybına neden olacaktır. Neyse ki bu küçük dostlar, tek bir butona basılması sureti ile anında sıcak su ihtiyacımızı temin eder. Mutfakların işlevsel ürünleri Arnica kettle modelleri, kısa sürede sıcak su ihtiyacını karşıladığı için hem zamandan, hem de enerjiden tasarruf etmenizi sağlar.

Mutfağın Vazgeçilmez Aksesuarı

Çok çeşitli ebat, renk ve modellerde üretilen su ısıtıcıları; mat ve parlak metalik renklerinin yanı sıra turkuaz, fuşya ve beyaz renkleriyle, dekorasyonunuza uyum sağlayarak; mutfağınızın şıklığına şıklık katar. Ergonomik tutacakları sayesinde kolay kavranan ve kolay taşınan ürünler, mutfakta gün boyunca en sık kullanılan aletlerin başında gelir. Her zevke uygun bu pratik yardımcılar, mutfaklarda daima baş köşede yer alır.

Gücü Boyundan Büyük

Su ısıtıcısı ürünlerinde performansı etkileyen en büyük unsur, aletin sahip olduğu güç, yani watt derecesidir. Yüksek watt’a sahip ürünler, daha verimli olup, daha hızlı performans sunar. 1.7 ile 1.8 litre maksimum kapasiteye sahip ürünler, özel kireç filtreleri ile kireçlenmeyi engelledikleri gibi paslanmaz nitelikteki yapıları sayesinde, uzun yıllar ilk günkü gibi yeni ve bakımlı kalırlar. Farklı model ve kapasitelerde kullanıma sunulan su ısıtıcıları, kaliteli malzemeleri sayesinde yıllara meydan okur. 360 derece dönebilme özelliğine sahip ürünler, özellikle yoğun anlarda kolay kullanım sağlar. Otomatik kapanma özelliğine sahip su ısıtıcıları, her ortamda güvenle kullanılmaktadır.

Her Alanda Görev Başında

Kullanıldığı her yerde hayatı kolaylaştıran ve yaşama keyif katan su ısıtıcıları, özellikle öğrenciler için hazine değeri taşır. Çoğunlukla sınav dönemlerinde, uzun saatler boyunca sık sık çay ve kahve tüketen öğrenciler, hemen her fırsatta kettle’lardan faydalanır. Öğrenci evlerinin yanı sıra yurt ve kantinlerde de kullanılan bu avantajlı ürünler, öğrenim hayatının demirbaş ürünlerindendir.

Öğrencilerin, ev hanımlarının, ofis çalışanlarının; küçük cafe, restoran, pastane vb. işletme sahiplerinin; ahçıların, mutfak şeflerinin; uzun yolculuklarda muavin ve hosteslerin… ve daha pek çok çalışanın en yakın ve özverili çalışanı kettle modelleri, yorulmadan daima yüksek performans sunar.

Şık tasarımları, fonksiyonel ve dayanıklı yapıları sayesinde uzun süre kullanılabilen Arnika Su Isıtıcısı ürünleriyle siz de iş yükünüzü azaltarak; kendinize daha çok zaman ayırın.

Pin It

Benzer Yazılar

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir