Muratbey, ABD’de doğal ürünler fuarına katılıyor
  • Yorum yok
  • 4 Mart 2016
  • 3806 Okunma
Pin It

Türkiye’nin doğal ve sağlıklı gıda üretiminde öncü peynir markası Muratbey, birbirinden lezzetli; Burgu, Topi ve Sürmeli peynir çeşitlerini ABD’de düzenlenen “Expo West 2016 California Gıda Fuarı’nda tanıtacak.

Dünya pazarlarına sunduğu peynir çeşitleriyle Türkiye adına önemli başarılara imza atan Muratbey, 09-13 Mart tarihlerinde Expo West 2016 California Gıda Fuarı’na katılıyor. Muratbey, fuarda birbirinden lezzetli; Burgu, Topi ve Sürmeli peynirlerinin tanıtımını yapacak.

New Hope Natural Media Penton Lifestyle Media Group tarafından organize edilen Natural Products Expo West Fuarı; Organik, doğal, sağlıklı yaşam ve alternatif tıp sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedefliyor. ABD’nin Anaheim ilinde gerçekleştirilecek olan fuarı, 65 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. 15’i aşkın ülkeye peynir ihracatı yapan Muratbey, fuarda doğal ve besleyici ürünlerinin tanıtımının yanı sıra birçok iş bağlantısının da altyapısını oluşturacak.

murat bey dogal ürünler fuarı

Sağlıklı ve yenilikçi peynir üretiminde öncü, inovasyon ödüllü Muratbey markası, taze kaşar peyniri, Burgu Peyniri, yöresel peynirler, Naturena gurme peynirler, beyaz peynir, sürülebilir peynirler, geleneksel peynirler ve tereyağı kategorileri başta olmak üzere çok geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Pin It

Benzer Yazılar

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir