Mekappayla Yeni Yılda Yeni Fırsatlar 2015 e Merhaba Kampanyası
  • Yorum yok
  • 12 Aralık 2014
  • 2698 Okunma
Pin It

mekappa mutfak
Ankastre ürünlerde hem yurt içi hem de yurt dışı satış hacmiyle her gün daha da büyüyen bir marka olan Mekappa; yeni yıla sürpriz yenilikler ile giriyor.

Gelişen teknolojiler ile ürettiği davlumbaz ve diğer ürünlerdeki çeşitlilik, kalite, taviz vermeyen hizmet anlayışı ile estetik modern çizgi, özel tasarımlarını birleştirerek ürünlerine can vermenin yanı sıra, yeni yılda severlerine harika bir kampanya  hazırladı.

Mekappa Ankastre, davlumbazlar başta olmak üzere, ankastre cam ve inox ocaklar, fırınlar, ankastre mikrodalga ve ankastre bulaşık makinesinde 40%’e varan indirim oranlarıyla 2015 yılı mutfak değişikliğinizi yapmanız için tüm fırsatları sunuyor.

İstediğiniz indirimli ürünü tek olarak alabileceğiniz gibi istediğiniz ürünlerden de dilediğiniz gibi kombin yapıp setinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Mekappa, ayrıca, tüm tüketicilerinin en çok tercih ettiği ürünlerden biri olan FESTA White’ı www.birdemliksohbet.com blog sitesi ile birlikte düzenlediği sosyal medya  yarışması sayesinde bir tüketicinin daha kullanacak olmasının verdiği bu büyük heyecan ile yeni yılda harika projeler geliştireceğinin de sinyalini veriyor.

Yarışmanın detaylarına ulaşmak ve sosyal medya hesaplarını takibe almak içinsayfamızı ziyaret edebilirsiniz

mekappa kampanya

Mekappa Ankastre’nin tüm faaliyetlerini www.mekappa.com.tr üzerinden izleyebilir, tüm ankastre ürünleri inceleyebilir ve hatta e-ticaret sistemini kullanarak Türkiye’nin her yerine gönderimi yapılan ankastre ürünleri satın alabilirsiniz.

Pin It

Benzer Yazılar

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir