Marifetli Balkovanlar
  • 2 yorum
  • 25 Nisan 2011
  • 1898 Okunma
Pin It

Günaydın sevgili izleyenlerim..
Bir türlü gelemeyen bahar yüzünden bende hastalıktan kurtulamaz oldum. Bu halimi hiç sevmiyorum. Sürekli hasta sürekli ses kısıklığı yaşıyorum son zamanlarda. Ama çok yoruluyorum. Hiç dinlenmeden sürekli birşeyler yapıyorum sanırım vucudum buna dur demek için sinyaller veriyor ama ben dinlemiyorum :)
Neyse hepinize güzel bir hafta diliyor ve geçen hafta katıldığım Balkovanlar lansmanından bahsetmek istiyorum.

Sevgili  dilek hanımdan aldığım davet üzerine sevgili Derya Baykal ile Altıparmak Gıda’nın markası Balkovan için tanıtım lansmanına katıldım.
Bal sever biri olarak hem ne derece doğal bal yediğimizi öğrenebilecek  ve tabi Derya Baykal ile tanışmak için bu güzel ortamda bulunmak benim için çok keyif verici oldu.
Mekana gittiğimizde sevgili mine hanım ve seçkin bey güler yüzleri ile karşıladılar bizleri. Tabi ardından marka yöneticileri de aynı yüzler yüzlülükleri ile karşıladılar. İçeriye girdiğimizde ise çok şık bir kahvaltı sofrası ile karşılandık.

Daha ne olabilirki o dakikadan itibaren bu etkinliğin de çok güzel geçeceğini biliyordum.  Önce kahvaltılarımızı hoş sohbet eşliğinde tamamladık. Ardından sevgili Derya hanım ve Marka müdürü Balkovan ile ilgili sorularımızı yanıtladılar. Ben şahsıma bu balın çok doğal olduğuna inandım. Deneyin sizde sevecek ve bu bala güveneceksiniz.

Balkovan, Derya baykal ile beraber özel bir ölçü kabı hazırlamış ve bu ölçü kabı ile nefis tarifler yapmışlar. 800 gr lık kavanozları ile beraber hediye edilen bu ölçü kabının yanında bal ile denenip beğenilmiş birçok tariften oluşan “Marifetli Tarifler” isimli yemek kitabı da hediye ediyorlar.Balın Türkiye de güvenle tüketilmesine aracılık eden sayılı markalardan olan Balkovan , herkesin doğal ve kaliteli balı düzenli tüketilmesi için yemekleri bal ile tatlandırma projesini hayata geçirdi.
Özel ölçü kabını geliştiren Balkovan, farklı lezzetleri ortaya çıkarmak amaçlı bir yarışma düzenliyor. 11 nisan 2011 tarihinde başlayan bu yarışma 4 hafta boyunca devam edecek ve tarif gönderen 25 kişiye el mikser seti ve daha birçok hediye kazanma şansı sağlıyor. Yarışma için buraya tıklayınız.
Bu güzel güne ait birkaç kare yayınlıyorum .Diğer tüm fotoğraflar için tıklayınız..


Balkovan;
Kurulduğu 1980 yılından bu yana bal sektörünün gelişimine öncülük eden ve uzun yıllardır sektörün lider firması olan Altıparmak Gıda2nın güvencesi altında , kaliteli bal tüketimi sağlamak için balların seçiminden, paketlenmesine ve fiyatlandırılmasına kadar her aşamada topluma faydayı gözediyor.
Bal kovan , 2010 yılında “markaların tüketici üzerindeki etkileri konuşu araştırmada “en güvenilen marka ödülünü almış, 7 mart 2010 ise Güvenilir marka ödülünü almıştır.
Süzme çiçek balı Marmara ve Ege bölgesinden , çam balı ise Marmaris ve Güzelçamlı yörelerinden özenle derlenerek hazırlanır.
Balkovan tüketmeniz dileğiyle :)

Pin It

Benzer Yazılar

Yorumlar

2 yorum: “Marifetli Balkovanlar”

  1. Gülcan dedi ki:

    EMİNİMKİ ÇOK GÜZEL GEÇMİŞTİR.

  2. reyhane dedi ki:

    SLm,güzel bir etkinlik olmuş..Yarışma bitti biliyorum ben..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir