KOMBİNLERİN GÜCÜ ADINA!
  • Yorum yok
  • 19 Ağustos 2015
  • 5497 Okunma
Pin It

nurgul-cakir-ekru-ruyam-elbise-23221-87-KKombinin ne kadar güçlü ise o kadar şıksın! Tek parça ile şıklık mümkün değil bence. Olabildiğince şık ve pahalı bir modeli rezil de edebilirsin vezir de! Kombin oluşturma becerisi devreye girer işte tam da bu noktada. Bazıları doğuştan yetenekliyken bu konu da bazıları için bunu söylemek pek de mümkün olmaz. Fakat biraz eğitim ile güzel ve başarılı sonuçlara ulaşabilmenin imkansız olmadığını düşünüyorum bu konuda. Biraz moda dergisi karıştırmanızı, biraz moda platformu ve moda bloğu takip etmenizi öneririm kombin yeteneğinizi geliştirmeniz için. Renklerin dilini doğru öğrenip, vücut tipinizi doğru tanıma ile başlayın pile-butik-saks-asil-valonlu-elbise-22421-84-K  işe. Hangi rengi hangi renk ile kombinlemenin daha doğru olduğunu bilirseniz şıklık her daim yanı başınızda olur bunu unutmayın. Kısa mıyım uzun mu? Şişman mıyım zayıf mı? Ve dahasını sorun kendinize. Aldığınız yanıtlara göre yön verin kombinlerinize. Ama asla gerçeklerden kaçmayın. Kendinizi aldatmanın şıklığınıza katacağı birşey olmaz çünkü. Aksine şıklığınızdan çok şeyi götürür beraberinde. Tesettürlü iseniz benim gibi hangi kıyafet ile hangi başörtü rengi ve modeli gider çok önemseyin. Muhteşem bir kombine çok alakasız bir başörtüsü takarak mahvedebilirsiniz çünkü kombininizi.nur-banu-fusya-melisa-elbise-23272-87-K

 

Tesettür elbise modelleri biz kapalı hanımların her daim bir numarasıdır. Daha uzun ve ince görünmenin sırrı gizlidir çünkü elbiselerde. Elbette topuklu ayakkabıyı ihmal etmemeli ve biraz uzun bırakmalı etek boyunu. Başörtüsü olarak ise şal kullanamalı daha modern bir görünüm için. Yaz için bazen canlı renklere ve heyecan dolu desenlere yönelirken bazen de sade ve soft renklerden yana kullanabilirsiniz tercihinizi. Gireceğiniz ortam etkili olsun elbisenizin rengini belirlemede her daim. Resmi ve ciddi bir ortamda tercih edecekseniz elbiseniz düz renkli ve olabildiğince gösterişten uzak olsun. Eğlenceli ve samimi bir ortama girecekseniz elbiseniz ile canlı renkler ve hareketli desenler eşlik etsin size.

 

Tunikler de yine en kurtarıcı parçasıdır biz kadınların. Pantolon rahatlığını yaşamamıza imkan sunan tunik modelleri ile yazın bunaltan sıcaklarından bir nebze olsun kurtulmak mümkün. Ince dokulu fakat iç göstermeyen kumaşlara yöneliyorum ben. Renk ise ruh halimle alakalı. Siz de öyle yaparsanız hem şıklığınızı vurgulayabilir hem de rahat hareket edebilirsiniz sıcak yaz günlerinde. Ayakkabıda tercihim ise ya sandalet oluyor ya da babet gündüz. Gece ise elbette topuklu ayakkabıdan vazgeçemem. Pantolonu çok sevsem de uzun etek modelleri de dikkatimi çekiyor bugünlerde. Uzun eteklerimi kısa gömleklerle kombinlemek ise en sevdiğim. Siz de sevdiğiniz renkleri ve modelleri tercih ederek en trend kombinlere imza atmak istemez misiniz? O halde modameyra.com ‘a tıklayın!

Pin It

Benzer Yazılar

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir