HİBRİT LAZER BURCU YAMANGÖKTÜRK SOLAK BLOGGER EVENT
  • Yorum yok
  • 28 Ocak 2015
  • 4269 Okunma
Pin It

Sayfama şu ara fazla vakit ayıramadığımın bende farkındayım.

RENOUVELLE

Sosyal medyadan takip edenler bilirler geçtiğimiz haftalarda Dr. Burcu Yamangöktürk Solak’ın Nişantaşı’nda bulunan muayenehanesinde idim.
RENOUVELLE 9
Yeni çıkan Hibrit Lazer nedir onu öğrenmek için ve sevgili Burcu hanımı yakından tanımak amaçlı düzenlediğim etkinliğe birçok blog yazarı arkadaşımı da davet ettim.
lk olarak Dr. Burcu hanım kim size biraz onadan bahsetmek istiyorum.
RENOUVELLE 14
Dermatolog Dr. Burcu YAMANGÖKTÜRK SOLAK
1980 yılında Silifke’ de doğan Dr. Burcu YAMANGÖKTÜRK SOLAK  ilkokul, ortaokul eğitimini İskenderun’ da, lise eğitimini Silifke’ de tamamladıktan sonra 1998 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’ nde Tıp Fakültesine başladı.
2004 yılında tıp fakültesinden mezun oldu ve aynı yıl Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi  Dermatoloji Bölümü’ nde ihtisasa başladı.
2009 yılında ihtisasını tamamladı ve Anamur Devlet Hastanesi’ ne atanarak 2011 yılının sonunda devlet hizmet yükümlülüğünü  tamamladı.
2012- 2014 yılları arasında İstanbul’ da özel bir hastanede estetik kozmetik dermatoloji ve lazerli tedaviler üzerine çalıştı.
2014 yılından buyana Nişantası’nda muayenehanesinde
Cilt Bakımı, Botox, Dolgu, İple yüz germe ,kök hücre tedavisi, leke tedavisi , selülit mezoterapisi, mezolifting, ve lazer  gibi kişiye özel tedaviler konusunda hizmet veriyor.
 RENOUVELLE 10
Dr. Burcu YAMANGÖKTÜRK SOLAK, kliniğinde ağırlıklı olarak estetik kozmetik dermatoloji ve lazerli tedaviler üzerine çalışmaktadır.
Sohbetimiz sabahın erken saatinde başladığından Burcu hanım bizlere kendi elleri ile kurabiye ve börekler hatta tatlılar hazırlamıştı.
Davet ettiğim blog yazarları hepsi bayan olunca sohbet bayağı koyu geçti.
Meğer hepimizin soruları da aynıymış.
Dr. Burcu YAMANGÖKTÜRK SOLAK, o kadar bilgili biri ki her sorumuza detayları ile cevaplar verdi
RENOUVELLE 11
Asıl konumuz olan “Hibrit Lazer Epilasyon nedir” dediğimizde ise işte cevabı
” Bilinen bir gerçek var ki istenen kıl köklerini kalıcı olarak yok etmektir.
Bu işlemi yaparken cildin kendisi ve yağ, ter bezlerinin zarar görmemesi gerekmektedir.
İnsanların vücutlarında bulunan kıl köklerinin hepsi aynı kalınlıkta yada aynı derinlikte değilidir.
Bu durumda  her kıl için ayrı bir lazer kullanamayacağımız için değişik derinliklerde
ve farklı kalınlıklardaki kılları tek nokta atışı ile aynı ışık demeti ile görebilen kalıcı epilasyon konusunda   FDA onaylı iki Diode Lazer dalga boyunu tek başlıkta topladı.
İşte Hibrit Diode Lazer karışık yani karma atışı aynı anda yapabilen bu sisteme verilen isimdir. “
Bu kadar aydınlandıktan sonra şık olarak dizayn edilmiş ofisi gezerek hangi oda da ne işlem yapılıyor o konuda da bilgiler aldıktan sonra cilt bakımı yaptırmak için yeniden görüşmek üzere sözleştik.
RENOUVELLE 7
RENOUVELLE 20
Son olarak Dr. Burcu YAMANGÖKTÜRK SOLAK,  Lazer epilasyon öyle sıradan bir iş değildir. Yaptıracağınız yerdeki makinaları mutlaka araştırın ki sonrasında cildinize zarar verecek sonuçlar ile karşılaşmayın der.
Bu son söylediğine şiddetle katılıyorum. Bilirsiniz cildimizde aslında bizim bir organımız ve hayatımızı devam ettirmek için birçok organımızı cildimiz sayesinde koruruz. O zaman ona göre bu konuda sıradan bir yerde lazer yaptırmamalıyız diyorum.
 lazer kolaj
O gün aramızda ekranların güzel yüzü GülhanKara da vardı. Kendisine ve beni kırmayıp gelen tüm dostlara teşekkür ederim.
Dr. Burcu YAMANGÖKTÜRK SOLAK, muayenehanesi Nişantaşı’nda Yargıcının hemen yanında. Daha fazla detaylı bilgi almak içinhttp://www.burcuyamangokturksolak.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.
lazer epilasyon
Sevgiyle kalın dostlar
Pin It

Benzer Yazılar

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir