EŞARPLA GELEN ŞIKLIK!
  • Yorum yok
  • 7 Temmuz 2015
  • 5616 Okunma
Pin It

esarp

Maneviyat yüklü bir iklimi soluduğumuz bu güzel günlerde kıyafetlerimizde de ölçüyü tutturmaya çalışıyoruz biz kadınlar. Bir taraftan yazın kavurucu sıcakları ile mücadele edip bir taraftan da Ramazan-ı Şerifin huzur ortamına ayak uyduracak kombinler tercih etmeye çalışıyoruz. Sabrın nişanesi oruç ibadetini yerine getirebilenlere ne mutlu. Rabbim sabrınızı arttırsın, oruçlarınızı kabul buyursun inşAllah dostlar. Iftar ve sahur sofralarınızı şenlendiren leziz yemeklerimi ve tatlılarımı çok beğendiğinizi biliyorum. Beğenmekle kalmayıp, hemen mutfağa geçtiğinizi ve aynı gün ailenizin damağına hoş tatlar armağan ettiğinizi de biliyorum. Annelik işte böyle birşey değil mi?Kendi beğendiklerini önce sevdikleri ile paylaşmak…

 

Bu mübarek ayın maneviyatı elbette çok yüksek. Huzur dolu saatler yaşıyoruz bu güzel ayda her birimiz. Peki bu ayda kurduğumuz muhteşem sofralar kadar önemli birşey daha yok mu hanımlar? Elbette Ramazan kombinlerimiz. Sunduğumuz sofranın şıklığı ve lezzeti yanı sıra bu maharetli ellerin sahibinin de en şık hali ile çıkması gerekmez mi misafirlerinin karşısına? Yazımızın başında da dediğim gibi Ramazan ayının kutsiyetini hissettiren ölçülü kombinlerden yana atıyor bugünlerde kalbimiz. İster açık isterseniz kapalı olun tesettür tunik modelleri ya da tesettür ceket modelleri arasından seçim yapın! Ölçülü giyim tarzını tercih eden tesettürlü hanımlar da açık hanımlar da daha dikkatli ve özenli giyiniyoruz çünkü bu günlerde.

esarp 2

Sezonun renkleri ile bezenmiş eşarplar da göz kırpıyor size. Tesettürlü hanımların gözdesi olan başörtüler açık hanımları da oldukça yüksek bir oranda çekiyor yörüngesine. İbadetle meşguliyetin şart olduğu bu mübarek ayda tümüyle ibadetlerimize yönümüzü çevirdiğimizden başörtümüzü ve namaz elbisemizi yanımızdan eksik etmeyiz biz açık hanımlar da. Tesettürlü hanımların işi epeyce kolaylaşıyor böyle durumlarda tabi. İftar davetlerimize eşlik etmeye hazırlanan en gözde eşarp modelleri ise, kapalı hanımların aklını çeliyor. İpek zarafetinden vazgeçemeyenler de düşünülmüş, eşarbında twil rahatlığını sevenler de. Versace markalı eşarp modelleri ile bir kez daha gönlümü fetheden modameyra.com ile Ramazan daha şık geçecek bence.

 

 

 

Pin It

Benzer Yazılar

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir