ELBİSE İLE GELEN SERİNLİK
  • Yorum yok
  • 10 Ağustos 2015
  • 6764 Okunma
Pin It

mevra-mint-marin-elbise-22375-84-O

Yaz aylarının en sıcak günlerini yaşadığımız bugünlerde ihtiyacımız olan tek şey serinlik! Serin bir köşe bulan ayrılmak istemiyor oradan. Serin yerlerde tatil yapabilenler olsa da herkesin böyle bir imkanı yok elbette. Sıcağa oldukça fazla oranda maruz kalıyoruz maalesef. Bu da bizi en serin tutan kıyafetlere yöneltiyor. Hele ki biz tesettürlüler için en zor zamanlar bu aylar diyebiliriz. Imdadımıza yetişen ise tesettür elbise kombinleri elbette. İnce fakat iç göstermeyen kumaşlarla tasarlanan tesettür elbise modelleri altına geçireceğiniz bir sandalet ya da babet ile daha da rahat ettirir sizi. Başörtüsü olarak da şal ile daha konforlu hissedebilirsiniz. Renkli ve iri takılar ile rahat kombininizi şıklaştırabilirken, soft bir makyajdan yana kullanmayı da ihmal etmeyin makyaj tercihinizi. Güneş koruyucunuz ise her daim sürülmüş olsun, hatta gün içinde tekrarlayabilmeniz için daima çantanızda bulunsun. Aynı elbiseyi akşam dışarı çıkarken de tercih edebilir ve akşam bile düşmeyen hava sıcaklıkları ile mücadele edebilirsiniz. Stiletto zarafeti ve şık bir çanta oldukça zarif görünmenize yetip de artacaktır hanımlar.

gamze-polat-bordo-elit-dantel-elbise-15465-51-O

Günün her saati elbise tercih etmeniz sağlığınız açısından oldukça faydalı olacaktır bugünlerde. Bunaltan sıcaklıklarla başa çıkmak ve gün içinde baygınlık geçirmemek için ihtiyaç duyduğunuz kapalı giyim modelleri modameyra.com ile bir tık uzağınızda! Hava sıcaklığı kaç derece olursa olsun dikkat etmemiz gereken ölçüler olduğundan biz de rahat kesimli, ince dokulu kıyafetlere yönelerek kendimizi biraz olsun rahatlatmaya çalışıyoruz. Yaz koleksiyonlarında kısalan etek boyları, kol boyları ve incelen kumaş dokuları sebebi ile her markadan alışveriş yapamıyoruz bizler. Inancımız herşeyin önünde geldiğinden örtümüzü ve kıyafetlerimizdeki ölçüleri korumak için tesettür giyim markalarına yöneliyoruz biz de. Eskiden olsa hep aynı modeller ve tek tip kıyafetlere mahkum edilirdik. Fakat günümüzde birçok tesettür giyim markası sektöre giriş yapıp farklı modellerle buluşturdu biz tesettürlü hanımları. Hal böyle olunca rahatlığı ve şıklığı birarada sunan modellere ulaşmak da bir o kadar kolaylaştı.

Tesettürün parlayan yıldızı “modameyra.com” ile şıklık ve rahatlık her daim yanı başınızda. Evinizin konforundan ve serinliğinden ayrılmadan yapacağınız güvenli alışveriş deneyimi ile tesettür giyim adına ihtiyacınız olan ne varsa ertesi gün elinizde! Bu sıcak günlere yakışan ve bir o kadar da serin hissettiren tesettür spor elbise modelleri ile buluşma vakti!  Renkli ve incecik dokuları, ölçülü giyim tarzına uygun modelleri, kaliteli dikişleri ile beğeninize sunulan tesettür elbise modellerini stokları tükenmeden sepetinize eklemeyi ihmal etmeyin. Satış rekorları kıran tesettür elbise modelleri ile siz de bu sıcak yaz günlerinin keyfine varın. Kat kat giyinip daha da bunalarak işkence çekmenize gerek yok. Çünkü elbise mevsimi de diyebileceğimiz bu sıcak günlere en çok yakışan kıyafet elbisedir!

gonul-kolat-fusya-brokar-elbise-12128-39-O

Pin It

Benzer Yazılar

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir