Çocuklar Batman Kostümü ile Kötü İnsanlara Karşı Savaşıyor!
  • Yorum yok
  • 29 Kasım 2016
  • 6514 Okunma
Pin It

batman-cocuk-kostum-12-14-yas-2394-16-o

Günümüzün en sevilen süper kahramanlarının başında Batman karakteri geliyor. Siyah renkli pelerini ve ürkütücü yüz ifadesi ile çocukların zihinlerine kazınan karakteri yaşamak ve onun kostümünü giymek isteyen çocuğunuza karakter Dükkânı üzerinden unutamayacağı bir güzel hatıra verebilirsiniz. Batman kostümü modellerini İster sergilediği bir başarıya karşılık ödül amacıyla sunabilir isterse de doğum gününde hediye amaçlı verebilirsiniz.

Batman’nın Gizemli Hikâyesi ve Eşsiz Kostümü

Suçsuz halkı korumaya ve kötüleri cezalandırmaya çalışan Batman, yaşamını iki farklı şekilde idame ettiriyor. Gündüzleri sıradan insanlar gibi yaşantı sürdüren geceleri ise Gottham şehrinin semalarında kötülere karşı kahramanca gövde gösterisi yapan Batman, ekran karşısındaki çocukların hırs duygularını da pekiştiriyor. Batman, geceleri kendine özgü kimliğini koruyabilmek adına siyah pelerin içerisine girerek kötülere karşı savaşıyor.

Pelerinin siyah renginden dolayı “Kara Şövalye” veya “Yarasa Adam” ismiyle anılan Batman, kostümü ile çocuğunuzun hayal dünyasını gerçeğe dönüştürebilir ve ona unutamayacağı güzel vakitler armağan edebilirsiniz.

Yenilikçi Batman Kostüm Seçenekleri Karakter Dükkanı‘nda

Çizgi film tutkunlarının oyuncak ve aksesuar isteklerine karşılık vermeye çalışan Karakter Dükkanı’nın kostüm çemberinde farklı renklerde ve çeşitlerde Batman kostümü  görebilmek mümkün oluyor. Siyah pelerini ile asil bir duruş bırakan Batman kostümleri, tulum tarzında olduğu için bir bütün olarak giyilebiliyor. Kostümün üzerinde ayrıca kemer ve maske olmak üzere ayrı eklentili parçaları da bulunuyor. Butik tarzında olan kostümlerin göğüs kısmı 3 boyutlu ve kas görünümü şeklinde karşınıza çıkıyor.

Batman kostümü alan müşteriler, üstelik Batman logolu bir su matarası kazanabilme şansı elde ediyor. Kostüm bir bütün olarak tercih edilebileceği gibi maske-pelerin şeklinde de satın alınabiliyor. Karakter Dükkânı, çocuğunuzun sağlığını gözeten ürün koleksiyonları ile her daim ebeveynlerin beğenisini kazanıyor. Ürünlerin cazip fiyat seçenekleri de yine oyuncak ve kostüm üzerine faaliyet gösteren firmanın olumlu algısını güçlendiriyor. Batman logolu ürünler arasından seçiminizi yapabilir ve çocuğunuzun Batman karakterine bürünmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Batman filminde rol oynayan Joker maskesinden veya Batgril kostümünden yana da bir tercih de bulanabilirsiniz.

Pin It

Benzer Yazılar

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir