Bulyon Kullanımı Artıyor
  • Yorum yok
  • 13 Aralık 2016
  • 6434 Okunma
Pin It

Hem Türk mutfağında, hem de Fransız ve İspanyol mutfakları gibi köklü mutfaklarda, et suyu önemli bir yer tutar. Birçok özel tarif, eşsiz lezzetini et suyu çeşitlerine borçludur. Ne yazık ki iş hayatının koşturmacası içinde gündelik hayatta mutfakta geçirdiğiniz süre genelde kısıtlıdır ve lezzetli tarifleri kısa sürede ortaya çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Böyle durumlarda et suyu veya tavuk suyu bulyon kullanımı, hem zamandan kazandırır, hem de yemeğinize lezzet katar.

bulyon

Et ve tavuk suyu bulyonlar, çeşitli formlarda beğeninize sunulmaktadır. Knorr’un ürettiği küp ve jel formlarındaki tavuk ve et suyu bulyonları, her türlü tarifinizde kolayca kullanabilmeniz için özenle üretilmiştir. Küp bulyonları, dilerseniz sıcak su içinde eriterek; dilerseniz sulu yemeklerinize direkt olarak ekleyerek kullanabilirsiniz. Her iki kullanım şeklinde de tam tadında tam kıvamında yemekler hazırlamanız mümkün olacaktır. Knorr bulyon ailesinin en yeni üyesi olan jel tavuk suyunun da kullanımı oldukça kolaydır. Bu ürünü de yemeklerinize doğrudan eklemeniz yeterli olacaktır, jel bulyon yemeğinize eşit şekilde kolayca yayılır ve yemeğinizin tam tadında olmasını sağlar.

Özellikle genç ve çalışan anneler; her akşam misafirlerine veya ailesine birbirinden lezzetli, çeşit çeşit tencere yemekleri, pilavlar ve çorbalar hazırlamayı seven ev hanımları; pratik ama tadı ve kıvamı yerinde yemekler hazırlamayı seven bekar kullanıcıların severek kullandığı et ve tavuk suyu bulyonlar, Türk mutfağının yemeklerine müthiş uyumuyla, mutfakların olmazsa olmazları arasındaki yerini korumaya ve her geçen gün yeni kullanıcılar tarafından severek kullanılmaya devam ediyor.

bulyon-et

Farklı formlarda üretilmiş ve paketlenmiş et ve tavuk suyu bulyon çeşitleri arasından, pişirdiğiniz yemek tariflerine en uygun olanını seçebilirsiniz. Hem küp, hem de jel bulyon çeşitlerinde et ya da tavuk suyuna ilave edilmiş tuz ve baharatların yanı sıra kurutulmuş ve öğütülmüş sebze çeşitleri de bulunur ve bu zengin içerik, yemeklerinize eşsiz bir lezzet verir ve yemeklerinizin tam tadında olmasını sağlar. Bu sayede gönül rahatlığı ile Knorr bulyon ürünlerini tariflerinize ekleyebilir, sofralarınızı zenginleştirebilirsiniz. Birçok yemek tarifinizde Knorr et ve tavuk suyu bulyonları kullanarak yemeklerinize lezzet katabilirsiniz.

Knorr bulyon ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak, Knorr’un hayatınızı kolaylaştıracak, yemeklerinizi dillere destan hale getirecek diğer ürünleri ile tanışmak ve uzmanların elinden çıkmış birbirinden lezzetli yemek tariflerine ulaşmak için www.herkessofraya.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Pin It

Benzer Yazılar

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir