Bildiğiniz gibi Değil
  • Yorum yok
  • 2 Şubat 2016
  • 3730 Okunma
Pin It

Geçtiğimiz günlerde Hotpoint daveti ile Bebek te bulunan Happily Ever After da  kahvaltıya davet edildim.

12501705_1066105100107569_109981785_n

Hotpoint #bildiğinizgibideğil ile kahvaltı keyfi yaptık yeni mikrodalga fırını tanıdık. #bildiginizgibidegil En güzel olayı sofrada 8 dk muhteşem bir kek ve 20 dk pişmiş nefis bir börek vardı. Sevgili @mutfaksirlari elinden ☺☺hepsi de #hotpoint yeni fırında pişmiş.  #mutfaksirlari
#food #aniyakala

Hotpoint ile sevgili Nilay sayesinde tanışmıştım.

Evimde artık bir çok üründe Hotpoint oldu desem yeridir.  Bu defa “Bildiğinizgibidegil” etiketi ile piyasaya yeni çıkardıkları çıtır hazneli yeni bir mikrodalga ürününü tanıttı.

Bu ürün ile sevgili Nilay bizlere sadece 8 dakika da muhteşem bir kek ve 20 dk da peynirli puf puf bir börek hazırlamıştı.

hotpoint 2

Mikrodalgalarda evet kek daha önce yapılıyordu. Bende denedim fakat bir süre sonra katı hal haline alır ve alt tabanı yumuşak bir kıvam olur. Bizlerde onu çikolata ile dengeleyip tüketiriz. Bu kek ise inanılmaz laf olsun diye demiyorum son zamanlarda yediğim en muhteşem kek di. Nilay’cım yine döktürmüş 🙂

Yeni çıkardıkları mikrodalga fırında çıtır pişirme özelliği varmış ve bu özelliğin patenti de sadece Hotpoint de varmış. Ne demek çıtır pişirme derseniz. İçerisinde bulunan tepsiye yandan verilen ısı ile alt tabanı pişiyor. üstten gelen ısı ile de üst kısmı pişiyor. böylelikle fırında pişmiş gibi bir kek elde edebiliyorsunuz üstelik 8 dakika da .

Beze bile 4 dakika da pişiyormuş. en çok da bunu sevdim. Artık fırının bozulsun da yerine bunu alayım diye  düşünmeye başladım. ( laf aramızda bizim bey duymasın 🙂 )

Yeni çıkardıkları bu ürün ile bol satışlar diliyorum.

Kullanır isem mutlaka bizzat sizlere daha detaylı bilgiler veriyor olacağım.

Bu arada piyasadaki fiyatı ise 799 tl den başlayan fiyatları ile özelliğine göre fiyatı değişiyor.

bidiğinizgibi degil hotpoint

Pin It

Benzer Yazılar

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir