6. Hafta Hamilelik Günlüğüm / Hafta Hafta Gebelik
  • Yorum yok
  • 24 Mayıs 2012
  • 2806 Okunma
Pin It

Şu gün itibari ile 6 haftalık yeniden anne olacak biriyim.. Aslında yeniden anne olacağımı öğrendiğimde supriz olarak gelen bu haber karşısında şok olmuş ve 1 haftadan fazla süren şaşkınlığım oldu. Şimdi daha iyiyim. Alıştım artık yeniden anne olmaya sanırım hazırım.

Kızım Aysu’nun hamileliğinde bu derece mide bulantım ve halsizliğim olmamıştı. evet tabi ki oldu ama sürekli halsiz ve bitkin değildim.

Sürekli uyku halindeydim. Şimdi ise uyuyamıyor fakat halsiz olduğumdan yerimden kalkmakta zorlanıyorum desem yeridir. Mide bulantısı beraberinde kusma getirse belki rahatlayacağım. Fakat sadece fena bulantı var. Bu nedenle sabahları beyaz peynirli tost domates salatlık yiyor öğlen ise salata ve yoğurt yemeyi tercih ediyorum. Akşam genelde çorba yada peynir ekmek yiyorum.

Tabiki artık daha fazla gayret edip tavuk,balık ve en önemlisi et yemem gerekiyor. Zamanla onlarıda yemeye çalışacağım.

Kızım aysu kardeşi olacağı için çok heyecanlı nerede ise hergün kardeşi için isim bakıyor. Tabi kendi ismine uygun bir isim olsun diyede ihmal etmiyor . 🙂

Aysunun bu derece sevineceği hiç aklıma gelmemişti.

Cumartesi günü kontrole gideceğim bakalım bebişimiz nasıl ?

Bugün Aylin Durmaz isimli bir arkadaş ile konuşuyorduk. Çin takvimi diye birşey varmış ben daha ilk defa duydum.. Güya bu takvime göre erkek olacakmış :).

Hayırlısı ile sağlıklı sıhhatli olsunda ne olduğu önemli değil..

Rabbim dileyen isteyen herkese sağlıklı sıhhatli bebişler yavrular versin..Şimdilik bizden bu kadar

Sevgiyle kalın..

Pin It

Benzer Yazılar

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir