5. Blog Yazarları Buluşması Gerçekleşti.
  • Yorum yok
  • 16 Mayıs 2011
  • 11188 Okunma
Pin It

Şahane bir blogger buluşması oldu ayrıntılar http://birdemliksohbet.com adresinde…

Merhaba sevgili izleyicilerim sevgili dostlarım.
Dün şahane bir hava ile 5. blog yazarları buluşmamızı Fenerbahçe Özsüt Atölye’de gerçekleştirdik. Daha önceki buluşmalar için buraya tıklayınız.
blogger buluşmaları
Artık İstanbuldaki blog yazarları için geneleksel hale gelmiş olan blogger toplantılarının beşincisini 3 arkadaş (YaseminZeynep ve ben) güzel bir ekip çalışması ile gerçekleştirdik.
Dün güneşli güzel bir hava ile ile sabahın ilk ışıklarında uyandım. Günlerdir hazırlandığımız organizasyonumuzun güzel geçmesi için çaaba harcadık. Kendimi erkenden kuaförde buldum. Arkadaşlarıma güzel görünmeliydim. Bilmem beğendiniz mi canlarım söyleyin nasıldım.. :)
Azıcıkta gözlerim açık yakalasaydılar daha iyi olacaktı değil mi :)
Evden alınması gereken afişimizi de alıp son hazırlıkları tamamladıktan sonra saat 08,30 da Özsüt Atölyedeydim. Etkinlik komitemizden yasemincim ve zeynepcim anadolu yakasında olduğundan benden daha erken oradaydılar. Hepimizden önce gelen bir blog yazarımız bile vardı. İzmirden gelmişti sevgili Esma :) .
Masa düzeni gelen misafirlerimize vereceğimiz ufak tefek süprizleri kontrol ettikten sonra değerli blog yazarı arkadaşlarımız teşrif etmeye başladılar. Öyle ki teker teker gelen arkadaşları gördükçe heyecanım daha da arttı.
Özsüt bizlere muhteşem bir ege Kahvaltısı hazırlamıştı. Her biri inanılmaz nefisti.
Kahvaltı servisimiz başlandığında tüm blogger dostları koyu bir sohbete dalmışlardı ki  blog buluşmamızı destekleyen;
MagiHenkelSofra dergisi, Muratbey peynirleriYonca gıda, Chef İstanbulBenettonAltıparmak, Elit çikolata,Roberto BeneBecel,  Akdeniz bujiteri, Merbalık Restaurant, Sustilo , Sebahat Güzellik merkezi, Vazaline,Elidor ‘dan tüm katılan blogger arkadaşlarımıza hediyelerini takdim ettik.
Katkılarından dolayı tüm sponsorlarımıza  sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Son hafta teyit almamıza rağmen gelemeyen veya gelmeyen birçok blogger arkadaşımız vardı. Doğal olarak gelemeyen arkadaşların yerine gelen arkadaşlara hediyeleri paylaştırdık. Blogger buluşmasından ziyade hediye etkinliği gibi geçti. Umarım katılan tüm blogger dostlarımız memnun ayrılmışlardır. Sürç-i lisan ettiysek affola.
En son 5. blog yazarları buluşmasına özel sevgili Özsüt Atölye’nin bizlere özel ikramı olan ve Bahara merhaba davetiyemizin yer aldığı o muhteşem pastamızı keserek “Bahara Merhaba” dedik.
Şimdi o güne ait birkaç resimle baş başa bırakıyorum. Resimlerin tamamını görmek için lütfen buraya tıklayınız..
Ayrıca bizleri yanlız bırakmayan 100 den fazla blogger arkadaşımıza sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Popularity: 17% [?]


Pin It

Benzer Yazılar

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir