19. ve 20. Hafta Hamilelik Günlüğüm / Hafta Hafta Gebelik
  • Yorum yok
  • 4 Eylül 2012
  • 2802 Okunma
Pin It

Bu haftalarda artık kıyafetlerimin hiç biri olmuyor desem yeridir. Lastikli pantolon ve geniş bluzlar giymeye başladım sanırım yakında eşortmanla geleceğim işe..  Ama bu duruma rağmen hala dışardan bakıldığında hamile olduğum belli olmuyor. Sanırım erkeklerde böyle olur muş..

İçimde hafif hafif bir oynamalar hissediyorum. İçimden birşeyler kjayıp gidiyor sanki :).

Henüz eşimde kızımda ellerini karnıma koyduklarında pek birşey hissetmiyorlar.

Hala isim arayışı içerisindeyiz.. Yusuf ali mi olsa yusuf toprak mı yoksa başka bir isim mi hala anlaşmaya varıp belirleyemedik. Bakalım ne koyacağız..

Bu haftalarda çok ama çok su içiyorum.

Dr. Geçen hafta gittim. 28.08,2012 de bebiş 340 gr olmuş gayet güzel bir gelişimi var dedi..

Kötü haberse ben birden kilo almaya başladım. ne güzel kilo almadan devam ederken birden kilo almaya başladım.. Dr. bu sefer seni hiç beğenmedim bak çok almışsın dikkat et dedi daha fazla dikkat etmeliyim. Şu ara fazla turşu yedim sanırsam. Birde bayram diye kayınvalidemde bol bol yaprak sarmaları yedim. 🙂

2 hafta sonra daha detaylı renkli ultrasyona gireceğim 15. eylülden sonra randevu alıp gideceğim.

Hatırlıyorum da Aysu da bu işlemi yaptırınca bize cd de vermişlerdi. acaba bunda da verecekler mi heyecanla bekliyorum..

Ayrıca bu hafta duygusallıgım daha da arttı. bu durum beni kızdırıyor. Her şeye ağlıyorum.. Bu ben değilim. Güçlü sevil yok oldu sanki pasif sevil oldu gibi me geliyor buna kızıyorum..

Birde çok fazla uyuyorum. Hele yemek yedikten sonra hemen bir yere kıvrılıp uyumak geliyor içimden. Bazen ayakta zor duruyorum :).

Dr. Aysu ablası ile beraber gittik. İlk defa gördü kızım kardeşini. Gözlerinden heyecanı belli oluyordu. Kalp atışını da duyduk. Abla olduğunu daha iyi anlamaya başladı sanırsam 🙂

Bu haftalıkta bu kadar..

Pin It

Benzer Yazılar

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir