17. Hafta Hamilelik Günlüğüm / Hafta Hafta Gebelik
  • Yorum yok
  • 10 Ağustos 2012
  • 1975 Okunma
Pin It

17 . Hafta  + 6 gün

An itibari ile 17. hafta 6 günlük hamileyim. Dr. gittik. Dörtlü test denen testi yaptırdık. sonucu yarın dr. göstereceğim. İnşallah iyi çıkacak..

Ve beklenen cinsiyeti ne sorusunun cevabı 🙂

Kızımdan sonra Allahım inşallah bizlere bir erkek evlat verecek :)..

Açıkcası kendimi biraz tuhaf hissediyorum. Eşimle beraber gittik dr. bey bu defa gösterecekmi dedim. evet dedi ve erkek dedi. Önce inanamadık sonra bir süre şaşkınlık yaşadıktan sonra kızımı aradım haber verdim. Kızım kardeşin tokalarını almayacak çünkü erkek dedim. O güzel gülüşü ile ihihihi diyerek güldü. Sonra anne olsun erkek de iyidir dedi. Güzeller güzeli kızım benim çok heyecanlı ben sesinden anladım :).

Bebiş diyorum hala isim bulamadık bayramda kızımı aldıktan sonra isim için düşünmeye başlayacağız. Öncelik ablasının dediği tabi :).

Bebiş şuanda 210 gr ve çok iyi beslenmiş. Bense hala kilo almamışım. Hatta 1 kilo vermişim bile süper dedi doktorum. sonuçta bebek büyüyor ve besleniyor ya ben kilo almasamda olur. Zaten ilk hamileliğimde 38 kilo alınca bunda daha dikkat ediyorum. Hoş istesemde yiyemiyorum oda başka konu..

Artık mutfağa daha rahat girebiliyorum.Yani oda bazen :). eşim hala isyanlarda desem yeridir. Naz yaptığımı düşünüyor ama inanın öyle değil mide yanmalarım birden halsizliğe dönüşüyor.

Birde bu hafta daha fazla uyumaya başladım. Yaptığım araştırmaya göre elini emmeye başlayan bebiş gün geçtikçe kilo alacak ve iskeleti dahada güçlenecekmiş.

Hala kıpırdanma gibi herhangi bir his hissetmiyorum. Bakalım ilk ne zaman hissedeceğim.

Bu haftalık bu kadar :

 

Pin It

Benzer Yazılar

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir